Doküman Kategorileri

Yıllık Planlar   Zümreler   Değerler Eğitimi   Rehberlik   Yazılı Soruları   Sosyal Kulüpler   Belirli Gün ve Haftalar   Ders Notları   E-Kitaplar   Formlar&Çizelgeler   Şeflik   Faydalı Programlar   Diğer Dokümanlar  
Modüller (Megep)    Öğretim Programları (Megep)

Sitemizde Yayınlanan Bütün Dokümanlar, Dokümanlarını Paylaşmak İsteyen Öğretmenlerimizin Bize Göndermiş Olduğu Dokümanlardır. Paylaşımda Bulunan Bütün Öğretmenlerimize Teşekkürler..

Doküman Ara

Doküman Gönder

Kısıtlı Alan

Bu Sayfayı Görüntüleyebilmek İçin

Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız..

Son Mesajlar   Mesaj Yaz

Gönderen: Oğuz Eminoğlu
Tarih: 09 Nisan 2015, Perşembe

MEB ve TBMM hafta sonu ve hafta içi yetiştirme kurslarında görev alan öğretmenlerin ücretlerine %100 zam yaparken Mesleki Açık Öğretim Lisesi öğrencilerine yüz yüze eğitim veren teknik öğretmenleri unuttu.

Mesleki Açık Öğretime devam eden öğrenciler yüz yüze eğitimlerini hafta sonu ve hafta içi akşamları Mesleki Teknik Anadolu Liselerinde yapıyorlar. Bu durumda teknik öğretmen 80 Kuruş zamlı ücretini alırken yetiştirme kursu veren öğretmen %100 zamlı ücret alacak.

Mesleki Açık Öğretim yüz yüze eğitim ders ücretine %100 zam

Görev alan idarecilere ve destek personeline hafta içi 3 hafta sonu 5 saat %100 ek ders ücreti

İSTİYORUZ


http://imza.la/teknik-ogretmenin-yuz-yuze-egitimine-de-100-zam
Gönderen: zeynep lena
Tarih: 23 Aralık 2014, Salı

arkadaşlar bu siteyi nasıl kullanıyoruz istediğim hiçbir seye ulaşamıyorum
Gönderen: figen
Tarih: 20 Kasım 2014, Perşembe

arkadaşlar okulunda norm fazlası olan öğretmen varsa 14 haziran 2014 norm kadro yönetmeliğini inceleyerek okulda fazla olup olmadığına baksın hemen okul yönetimine ve ilceye dilekçe vermelerini öneriyorum.

>> Tüm Mesajları Göster